Car Point CarWash

Slide background
Špatně zadaný tvar
ico
Špatně zadaný datum. Např. 16.5.2015
Objednat

INTERIÉROVÁ ÚDRŽBA

CAR POINT CARWASH šetrná ruční práce s důrazem na detail.

Postaráme se o interiér Vašeho vozu s maximální péčí. Zaručujeme šetrnost ke všem materiálům interiéru vozu. Jen u nás máte jistotu, že zvládneme odstranit 99% veškerých znečištění nebo skvrn v interiéru kdykoli budete potřebovat. Za veškerou práci zodpovídá tým profesionálně vyškolených pracovníků, který ručně vyčistí každý detail Vašeho vozu.PICK-UP
SERVIS

PICK-UP SERVIS

Vyčistíme dle Vámi vybraných programů a opět zavezeme zpět na stejné místo. Stačí zavolat nebo rezervovat čas online přes náš rezervační systém.

ONLINE
REZERVACE

ONLINE REZERVACE

U nás si řídíte svůj čas sami! Jednoduše si vyberte program v čase, který Vám vyhovuje, a bezplatně si jej rezervujte přes náš online rezervační systém.

100% KVALITA
ČIŠTĚNÍ

100% KVALITA ČIŠTĚNÍ

Používáme nejmodernější parní technologii místo mokrého čištění. Kombinuje vysoký výkon páry s integrovaným vysavačem. Pára nabízí vysokou účinnost a sterilizační schopnosti. Používáme pouze utěrky z mikrovláken a velice šetrnou a účinnou autokosmetiku založenou na bázi nanotechnologií. Po naší práci nezůstanou žádné skvrny nebo škrábance.

OCHRANA ŽIVOTNÍHO
PROSTŘEDÍ

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

… je nedílnou součástí naší práce. Způsobem, jakým čistíme interiéry, šetříme čistou vodu a produkujeme minimální množství odpadů.

předchozí další

PROGRAMY INTERIÉR

vysátí interiéru
otření prachu
ošetření plastů
čištění oken
vysátí zavazadlového prostoru

299,-

vysátí interiéru, otření prachu, ošetření plastů, čištění oken, parní čištění koberců, vysátí zavazadlového prostoru, provonění

599,-

vysátí interiéru, otření prachu, ošetření plastů, čištění oken, parní čištění koberců, parní čištění sedaček, parní čištění zavazadlového prostoru, provonění

1299,-

čištění klimatizace

699,-

+ uvedené ceny jsou včetně DPH

+ příplatek za větší auta (neplatí pro sedan, kombi, SUV) nebo extrémní znečištění +30%

Reprezentativní jste nejen Vy, ale i Váš vůz.

Čisté auto je nejen Vaše vizitka, ale kvalitní exteriérové mytí také chrání lak před nepříznivými vlivy. Interiérové čištění nejen dodá Vašemu vozu svěžest, ale také odstraňuje bakterie a chrání tak Vaše zdraví. Přijeďte nás navštívit a přesvědčte se o kvalitách našich služeb. Naše myčka se nachází jen 3 minuty od letiště a exteriérové mytí v naší nejmodernější tunelové myčce trvá pouze 5 minut.