Car Point CarWash

Slide background
Špatně zadaný tvar
ico
Špatně zadaný datum. Např. 16.5.2015
Objednat

EXTERIÉROVÉ TUNELOVÉ MYTÍ

CAR POINT CARWASH moderní, rychlé a šetrné mytí.

5 MINUT
VAŠEHO ČASU

5 MINUT VAŠEHO ČASU

Umožňujeme krátké a efektivní tunelové mytí. Vaše auto tažené speciálním plastovým pásem je během 5 minut vyčištěno. Vy si jen vyberete program, sklopíte zrcátka a vyřadíte. O zbytek se staráme my.

100% KVALITA
ČIŠTĚNÍ

100% KVALITA ČIŠTĚNÍ

Zaručujeme dokonalé umytí Vašeho vozu do detailu. Naše obsluha provede nejprve předmytí od hrubých nečistot a poté Vás vpustí do mycího tunelu. Nejmodernější německá technologie Evolution, která spočívá ve specifickém nastavení a složení kartáčů, zbaví auto všech nečistot.

MAX. OCHRANA
VOZU

MAXIMÁLNÍ OCHRANA VOZU

Nový patentovaný materiál Sensomix+ se směsí pěnových a textilních kartáčů stará o maximálně šetrné mytí Vašeho vozidla. Kromě konzervace karoserie nabízíme i speciální leštící polituru s regeneračním účinkem.

OCHRANA ŽIVOTNÍHO
PROSTŘEDÍ

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Používáme sofistikované technologie a čisticí prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň odpovídají přísným normám. Vodu, kterou spotřebováváme na mytí, recyklujeme a snižujeme tím objem odpadních vod.

předchozí další

PROGRAMY EXTERIÉR

vysokotlaké předmytí, aktivní pěna, mytí textilními kartáči, mytí kol, teleskopické sušení, textilní dosušení

99,-

vysokotlaké předmytí, aktivní pěna, mytí textilními kartáči, mytí kol, teleskopické sušení, textilní dosušení + pěnové voskování

139,-

vysokotlaké předmytí, aktivní pěna, mytí textilními kartáči, mytí kol, teleskopické sušení, textilní dosušení + pěnové voskování, leštění politurou, mytí podvozku

189,-

šamponování, vyčištění prahů a vnitřních hran dveří, ruční vysušení karoserie

599,-


+ uvedené ceny jsou včetně DPH

Reprezentativní jste nejen Vy, ale i Váš vůz.

Čisté auto je nejen Vaše vizitka, ale kvalitní exteriérové mytí také chrání lak před nepříznivými vlivy. Interiérové čištění nejen dodá Vašemu vozu svěžest, ale také odstraňuje bakterie a chrání tak Vaše zdraví. Přijeďte nás navštívit a přesvědčte se o kvalitách našich služeb. Naše myčka se nachází jen 3 minuty od letiště a exteriérové mytí v naší nejmodernější tunelové myčce trvá pouze 5 minut.