CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55, 360 06 Karlovy Vary

tel.: 353 505 949 

CAR POINT Domažlice 

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný servis vozů Audi, Volkswagen a ŠKODA a autorizovaný dealer vozů Volkswagen, Volkswagen Užitkové vozy a Audi.


CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55, 360 06 

Tel: +420 353 505 949

E-mail servis: servis@carpoint.cz
E- mail prodej Volkswagen: vwprodej@carpoint.cz

E-mail prodej Audi: audiprodej@carpoint.cz


Reklamační řád


Všeobecné podmínky oprav motorových vozidel


Autorizovaný servis vozů Volkswagen a ŠKODA

 a autorizovaný dealer vozů Volkswagen


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570, 344 01 

Tel: +420 379 775 611


E-mail: info@carpoint-domazlice.cz

Car Point Servis - Volkswagen

Originální výměnné díly Volkswagen - kvalita bez kompromisů
 

Originální výměnné díly Volkswagen jsou průmyslově renovované díly. Sortiment je zaměřen především na oblasti, jako jsou komponenty motoru, spojka/převodovka, náprava/brzdy/řízení, směs paliva a vzduchu a elektroinstalace vozidla. Cena výměnného dílu je oproti novému dílu výhodnější v průměru o 40 %. Originální výměnný díl dostává novou identitu a doba použití je stejná, jako u nového dílu. Na všechny výměnné díly je poskytována záruka 2 roky. Můžeme Vám zaručit, že naše
originální výměnné díly jsou vždy upravovány podle nejnovějších poznatků z oblasti technického vývoje a někdy jsou tudíž ještě na lepší technické úrovni než originální díly, které byly do vozidla namontovány při jeho výrobě. Pro celý proces je nejdůležitější zajištění kvality, která odpovídá kvalitě sériové výroby, hospodárnost, ale také aktivní ochrana životního prostředí a šetření zdrojů.
 

Proč při opravách doporučujeme zákazníkům používat Originální díly Volkswagen?
• Mají špičkovou kvalitu
• Jsou maximálně spolehlivé
• 100% funkční a bezpečné
• Mají dlouhodobou životnost
• Jsou pravidelně inovovány
• Jsou identické s původními díly v novém voze
• Perfektně pasují a tím usnadňují kvalitní montáž
• Procházejí náročnými testy dle norem Volkswagen
• Jsou snadno dostupné
 

Díly Volkswagen Economy - 100% kvalita za výhodnou cenu
Economy díly byly speciálně navrženy podle standardů koncernu Volkswagen AG pro vozy starší 5 let, aby náklady na údržbu a opravy odpovídaly časové hodnotě vozů. Od Originálních dílů Volkswagen® se liší svými konstrukčními vlastnostmi. Při výrobě byly použity odpovídající materiály, byl snížen počet variant. Bezpečnost a funkce jsou ovšem stále zachovány! Provedené úpravy se promítají do ceny Economy dílů, v porovnání s originálními díly jsou v průměru o 25 % levnější.
 

Díky užití Economy dílů navíc v kombinaci se speciálními sníženými hodinovými sazbami pro starší vozy se Vám péče o Váš vůz v našem autorizovaném servisu opravdu vyplatí!
 

Originální příslušenství Volkswagen - zaručená kvalita a maximální funkčnost
Originální příslušenství Volkswagen stejně jako samotná značka znamená zaručenou kvalitu a maximální funkčnost. Originální příslušenství Volkswagen se vyrábí podle přísných kritérií, protože vzniká v těsné spolupráci s vývojovými a designérskými pracovišti, které se podílejí na vozech Volkswagen, a tak garantuje bezpečnost, spolehlivost, hodnotu a nejlepší kvalitu materiálu i samotného provedení.
 

Rádi Vám poradíme s širokým sortimentem originálního příslušenství pro Vaši individuální mobilitu. Vychutnejte si rozsáhlou nabídku všech produktových skupin, s výhodou dvouleté záruky na Originální příslušenství Volkswagen. Pro větší požitek z jízdy, fascinaci i bezpečnost.
 

Registrovaným odběratelům nabízíme rozvoz originálních náhradních dílů a příslušenství ZDARMA.
Objednání náhradních dílů je možné prostřednictvím elektronického formuláře či telefonicky na čísle: 353 505 941 (42, 43).