CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a VW


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Asistentka servisních služeb

Tel: +420 353 505 949


Asistentka prodeje vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920


Asistentka prodeje vozů Audi

Tel: +420 353 505 917

Fax: +420 353 505 935

E-mail: carpoint@carpoint.czAutorizovaný prodej vozů Volkswagen


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

Fax: +420 379 776 194


E-mail: info@carpoint-domazlice.cz

Volkswagen e-up!
Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Nový Touareg
Volkswagen Nový Passat
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nové Scirocco
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Polo GTI
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok
Volkswagen Crafter
Volkswagen Nový Crafter

Car Point Volkswagen

Volkswagen Amarok

Inovace pod kapotou.

Efektivní a velmi výkonné. S úspornými motory vozu Amarok suverénně zvládnete každou výzvu všedního dne.

Více radosti z jízdy v každém terénu: motory TDI.

Amarok neprojevuje svůj charakter pouze 

TDIamarok.jpgdesignem exteriéru, ale podstatná část jeho kvalit je ukryta pod kapotou motoru: například nový velmi výkonný motor 2,0 l BiTDI 132 kW/180 k s technologií Common Rail. Se stálým pohonem všech kol 4Motion, inovativní osmistupňovou automatickou převodovkou a mimořádným krouticím momentem 420 Nm nabízí více než dostatečnou sílu při jízdě v terénu. Automatická převodovka a listová pera "Komfort" jsou zárukou uvolněného cestování a zvýšeného pohodlí při jízdě po silnicích. Avšak  rovněž TDI  motory s  výkonem  90  kW/120

k či  výkonnější  verze  132 kW/163 k - oba  s technologií  vstřikování paliva Common  Rail -

v kombinaci se šestistupňovou manuální převodovkou dokazují svou zcela výjimečnou sílu. Amarok s jedním z těchto agregátů ve spojení s přiřaditelným pohonem všech kol a listovými pery "Heavy-Duty" dojede téměř kamkoliv. Chcete-li Amarok využívat převážně pro jízdu na polních a nezpevněných cestách mohou být sériově dodávaná listová pera "Komfort" doplněna stálým nebo přiřaditelným pohonem všech kol 4Motion.

 
Technologie pohonu, které Vás dovezou do cíle.

antriebamarok.jpg

Pohon zadní nápravy. Při akceleraci se zvyšuje zatížení zadní nápravy, což zlepšuje kontakt jejích kol s vozovkou. Současně při pohonu zadní nápravy není na přední kola přenášen krouticí moment motoru, což má příznivý vliv na řízení automobilu. Přiřaditelný pohon všech kol 4Motion znamená spolehlivou trakci na jakémkoli povrchu. Po aktivaci prostřednictvím tlačítka rozděluje výkon motoru na obě nápravy rovnoměrně v poměru 1 : 1 a zlepšuje tak záběr. V náročném terénu a v prudkých stoupáních může být navíc ještě zapojena   přiřaditelná   redukce   převodovky.   Elektronický   stabilizační  systém  pracuje  i

při zapnutém pohonu všech kol. Na zpevněných cestách se Váš vůz opět chová jako automobil s pohonem zadní nápravy.

Stálý pohon všech kol 4Motion s diferenciálem TORSEN umožňuje maximálně využít všech výhod tohoto pohonu pro dynamickou jízdu jak po zpevněných cestách, tak v terénu.

 
O dvě rychlosti více.

stageamao.jpg

Osmistupňová automatická převodovka se dodává ve spojení s motorem o výkonu 132 kW/180 k. První   převodový   stupeň   je   určen   pro   rozjezd

v terénu a pro rozjezd s připojeným přívěsem.

Z toho důvodu není nutné použít dodatečnou redukci převodovky. Naproti tomu osmý stupeň má prodloužený převodový poměr a je koncipován pro úspornou jízdu při nízkých otáčkách motoru.


federungamarok.jpgPřipravený na každý náklad.

Pro toho, kdo potřebuje převážet těžké náklady a přesto si přeje, aby jízdní vlastnosti vozu byly stejné jako u limuzíny, jsou nejlepší volbou listová pera "Komfort". Tato listová pera významně zvyšují jízdní komfort zejména při vysokých rychlostech a současně snižují hladinu hluku. Listová pera "Komfort" nejsou v nabídce pro Amarok SingleCab.

Listová pera "Heavy-Duty" umožňují transport nákladů až do hmotnosti 1,1 t, zaručují vysokou úroveň bezpečnosti při přetížení a jsou konstruována tak, aby při plném zatížení lehce zvládla zejména jízdu v těžkém terénu.

 

Více bezpečnosti v nepředvídatelném terénu.

ABSamarok.jpg

Amarok může být kromě sériově dodávaného protiblokovacího systému vybaven také ABS s funkcí "Off-road", která byla speciálně vyvinuta pro jízdu po nezpevněných cestách. Po její aktivaci - stiskem tlačítka - dojde mimo jiné k prodloužení intervalu mezi brzdnými rázy. Kola jsou při brzdění kontrolovaně blokována, takže na šotolinových a písčitých cestách dochází k tvorbě malých brzdných "klínů" materiálu před koly vozu. To podstatně zkracuje brzdnou dráhu automobilu.

 
Spolupracovník, na jehož sílu se můžete spolehnout.

zuladungamarok.jpg

Maximální užitečné zatížení vozu Amarok je 1 145 kg*. Tato hodnota je dosažena ve spojení s listovými pery "Heavy Duty", která mohou být kombinována jak s pohonem zadní nápravy, tak s přiřaditelným pohonem všech kol 4Motion.

Alternativou k listovým perům "Heavy Duty" jsou u vozu Amarok DoubleCab listová pera "Komfort".


S nimi dosahuje hodnota maximálního užitečného zatížení 772 kg. Listová pera "Komfort" je možné kombinovat s pohonem všech kol 4Motion, a to jak s přiřaditelným, tak se stálým.

 
Jednoduché ovládání díky funkčnímu designu.

cockpitamarok.jpg

Materiály nejvyšší kvality, jak na pohled, tak na dotyk a ergonomické důmyslné uspořádání ovládacích prvků vytvářejí nový standard ve třídě pickupů. Je zde spousta odkládacích přihrádek, mimo jiné v obložení dveří, ve středové konzole a na palubní desce, jež zajistí, aby drobnosti, bez kterých se na svých cestách neobejdete, byly bezpečně uloženy. Přihrádka na palubní desce je dokonce uzamykatelná. Velmi praktické jsou kulové výdechy ventilace, které umožňují přímou a přesnou regulaci proudu vzduchu.

 

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar