CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a Volkswagen

a autorizovaný servis Volkswagen, Audi a ŠKODA


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Servisní služby

Tel: +420 353 505 949

e-mail: servis@carpoint.cz


Prodej vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920

e-mail: vwprodej@carpoint.cz


Prodej vozů Audi

Tel: +420 353 505 917
e-mail: audiprodej@carpoint.cz


Ochrana osobních údajů


Reklamační řád


Všeobecné podmínky oprav motorových vozidelAutorizovaný prodejce vozů Volkswagen

a servis vozů Volkswagen a ŠKODA


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

E-mail: info@carpoint-domazlice.cz


Ochrana osobních údajů

Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Touareg
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen T-Roc
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok

Car Point Volkswagen

Volkswagen Nový Caddy

Nové systémy infotainment.

Nejmodernější systémy infotainment pro nový Caddy mohou být vybaveny aplikacemi, jako Car-Net App-Connect, Volkswagen Media Control nebo hlasovým ovládáním. Prostřednictvím rozhraní Car-Net App-Connect je možné na displeji systému infotainment zrcadlit a ovládat aplikace běžící na Vašem mobilu. Díky službám Car-Net Guide & Inform máte přístup k mnoha informacím, jako např. o aktuální dopravní situaci, o počasí nebo čerpacích stanicích v okolí.


Nový design.

Nový Caddy Generation Four spojuje výrazný design a nenucený projev s mnoha inovacemi. Jasné a ostře modelované tvary formují jeho exteriér i interiér. Kola z lehké slitiny „Madrid“ lakovaná v červené barvě (výbava na přání) a bi-xenonové světlomety z Vás na silnici udělají centrum pozornosti všech pohledů. Přesvědčte se sami – nový Caddy Generation Four.


Nové motory splňující emisní normu Euro 6.

Vysoký výkon, hospodárnost a dlouhá životnost. Nová generace motorů splňujících emisní normu Euro 6 se díky přeplňování turbodmychadlem a systému přímého vstřikování vyznačuje výjimečnou silou při nízké spotřebě paliva. K ní přispívají také opatření BlueMotion Technology, mezi která patří systém „Start-Stop“, vyžívání energie uvolněné při brzdění (rekuperace) a pneumatiky se sníženým valivým odporem.

 

 

TDI.jpg

Naftové motory TDI.

Důvodem mimořádné efektivity motorů TDI je kombinace malého zdvihového objemu, přeplňování a přímého vstřikování paliva. Přesně načasovaný vstřik paliva pod vysokým tlakem a jeho následné rovnoměrné shoření, má za následek vysoký výkon při nízké spotřebě. Snížené náklady na údržbu jednotlivých dílů přispívají k hospodárnosti motoru. Pro Caddy jsou k dispozici dva TDI motory 1,6 l s výkonem 55 kW/75 k nebo 75 kW/102 k a dva TDI motory 2,0 l s výkonem 81 kW/110 k či 103 kW/140 k.


Benzinové motory TSI.

TSI.jpg

Motor 1,2 l s výkonem 63 kW/85 k nebo 77 kW/105 k je díky kombinaci přímého vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem úspornější a silnější než ostatní benzinové motory.
4MOTION.jpgPohon všech kol 4Motion - silný a stabilní.

V případě, že některé kolo ztratí kontakt s povrchem vozovky, pohon všech kol 4Motion okamžitě zasáhne a přesměruje z něj výkon na ostatní kola, která bezprostředně převezmou jeho úlohu. U kola se špatnými trakčními podmínkami je tak eliminována možnost protáčení.Méně emisí. Snížené náklady na údržbu.

ecofuel.jpg

Kromě čistě naftového nebo benzinového pohonu je k dispozici Caddy skříňový vůz a Caddy Maxi skříňový vůz také v provedení EcoFuel. Tento alternativní pohon Vám umožní značně snížit náklady na palivo a údržbu. Dalším přínosem jsou jeho výrazně nižší emise. Caddy skříňový vůz EcoFuel s primárním pohonem na zemní plyn je vybaven nádrží o objemu 13 l a velkou benzinovou rezervou. Jeho motor 2,0 l EcoFuel má výkon 80 kW/109 k. Další výhodou pohonu na zemní plyn je jeho podstatně výhodnější daňová sazba ve srovnání s naftovým nebo benzinovým pohonem a hustá síť čerpacích stanic nabízejících CNG po celé Evropě. Caddy skříňový vůz EcoFuel také samozřejmě splňuje emisní normu Euro 5 a mnoho obcí a dodavatelů energie finančně podporuje pořízení automobilu s pohonem na zemní plyn. V součtu to vše znamená citelné finanční zvýhodnění při nezměněné velikosti nákladového prostoru a bez vlivu na bezpečnost provozu.

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar