CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a VW


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Asistentka servisních služeb

Tel: +420 353 505 949


Asistentka prodeje vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920


Asistentka prodeje vozů Audi

Tel: +420 353 505 917

Fax: +420 353 505 935

E-mail: carpoint@carpoint.czAutorizovaný prodej vozů Volkswagen


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

Fax: +420 379 776 194


E-mail: info@carpoint-domazlice.cz

Volkswagen e-up!
Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Nový Touareg
Volkswagen Nový Passat
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nové Scirocco
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Polo GTI
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok
Volkswagen Crafter
Volkswagen Nový Crafter

Car Point Volkswagen

Volkswagen Caddy skříňový vůz

Daleko napřed i pokud se jedná o techniku.

Osm motorů - jeden požadavek. Být etalonem pokud jde o hospodárnost, dynamiku a komfort. Také kombinace s pohonem všech kol 4Motion a s dvojspojkovou převodovkou DSG je unikátní.

Naftové motory TDI.

TDI.jpg

Důvodem mimořádné efektivity motorů TDI je kombinace malého zdvihového objemu, přeplňování a přímého vstřikování paliva. Přesně načasovaný vstřik paliva pod vysokým tlakem a jeho následné rovnoměrné shoření, má za následek vysoký výkon při nízké spotřebě. Snížené náklady na údržbu jednotlivých dílů přispívají k hospodárnosti motoru. Pro Caddy jsou k dispozici dva TDI motory 1,6 l s výkonem 55 kW/75 k nebo 75 kW/102 k a dva TDI motory 2,0 l s výkonem 81 kW/110 k či 103 kW/140 k.


TSI.jpgBenzinové motory TSI.

Motor 1,2 l s výkonem 63 kW/85 k nebo 77 kW/105 k je díky kombinaci přímého vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem úspornější a silnější než ostatní benzinové motory.
Pohon všech kol 4Motion - silný a stabilní.

4MOTION.jpg

V případě, že některé kolo ztratí kontakt s povrchem vozovky, pohon všech kol 4Motion okamžitě zasáhne a přesměruje z něj výkon na ostatní kola, která bezprostředně převezmou jeho úlohu. U kola se špatnými trakčními podmínkami je tak eliminována možnost protáčení.ecofuel.jpgMéně emisí. Snížené náklady na údržbu.

Kromě čistě naftového nebo benzinového pohonu je k dispozici Caddy skříňový vůz a Caddy Maxi skříňový vůz také v provedení EcoFuel. Tento alternativní pohon Vám umožní značně snížit náklady na palivo a údržbu. Dalším přínosem jsou jeho výrazně nižší emise. Caddy skříňový vůz EcoFuel s primárním pohonem na zemní plyn je vybaven nádrží o objemu 13 l a velkou benzinovou rezervou. Jeho motor 2,0 l EcoFuel má výkon 80 kW/109 k. Další výhodou pohonu na zemní plyn je jeho podstatně výhodnější daňová sazba ve srovnání s naftovým nebo benzinovým pohonem a hustá síť čerpacích stanic nabízejících CNG po celé Evropě. Caddy skříňový vůz EcoFuel také samozřejmě splňuje emisní normu Euro 5 a mnoho obcí a dodavatelů energie finančně podporuje pořízení automobilu s pohonem na zemní plyn. V součtu to vše znamená citelné finanční zvýhodnění při nezměněné velikosti nákladového prostoru a bez vlivu na bezpečnost provozu.

 

Nákladový prostor, který vyzývá k naložení.

laderaum.jpg

Caddy skříňový vůz má velký nákladový prostor o objemu 3,2 m3 a pohodlný přístup díky bočním posuvným dveřím na straně spolujezdce širokým 70 cm - mimochodem nejširším ve své třídě. Materiál a nářadí je možné rychle a snadno naložit zezadu po otevření sériových výklopných dveří nebo na přání dodávaných křídlových dveří. Na přání může být Váš Caddy skříňový vůz vybaven také bočními posuvnými dveřmi na straně řidiče.


ladung_CDC0022.jpgPřipravený na různé střešní nástavby.

Pohodlně přístupné podélné střešní nosiče jsou přínosem pro vzhled automobilu a tvoří ideální základnu pro střešní nástavby, jako např. střešní boxy nebo příčné nosníky. Maximální nosnost podélných střešních nosičů je 100 kg.

 

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar