CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a VW


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Asistentka servisních služeb

Tel: +420 353 505 949


Asistentka prodeje vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920


Asistentka prodeje vozů Audi

Tel: +420 353 505 917

Fax: +420 353 505 935

E-mail: carpoint@carpoint.czAutorizovaný prodej vozů Volkswagen


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

Fax: +420 379 776 194


E-mail: info@carpoint-domazlice.cz

Volkswagen e-up!
Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Nový Touareg
Volkswagen Nový Passat
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nové Scirocco
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Polo GTI
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok
Volkswagen Crafter
Volkswagen Nový Crafter

Car Point Volkswagen

Volkswagen Crafter

Nový Crafter.

Vytvořen pro ty nejnáročnější podmínky.
Je k dispozici ve třech hmotnostních třídách se zvýšením nebo snížením hmotnosti, třech délkám rozvoru a různých provedeních - jako skříňový vůz, kombi, valník a jako podvozek.

Crafter podvozek.

cr0510.jpg

Postavte své podnikání na velmi solidní základ. Nejlépe na nosnou a stabilní rámovou konstrukci podvozku Crafter. Ať s uzavřenou jednoduchou nebo dvojitou kabinou - široká nabídka splní i Vaše požadavky. Pro Vaši nástavbu máte možnost zvolit si tu správnou kombinaci z mnoha různých tonáží a délek nástaveb stejně jako ze tří variant rozvoru kol. Na přání může být do elektroniky podvozku integrováno elektrické rozhraní. Je to inteligentní propojení mezi podvozkem a nástavbou, které může být nastaveno pro ovládání funkcí nástavby. Potřebná energie je pro zvolené přídavné pohony k dispozici - přípravou pro motory přídavných pohonů jsou sériově vybaveny všechny výkonové verze, přídavný pohon odvozený od převodovky je k dispozici na přání.


cr0507.jpgCrafter kombi.

Ať se jedná o transport hostů do hotelu, přepravu spolupracovníků ze stavby na stavbu nebo čistě nákladní automobil, univerzální prostor pro cestující vozu kombi se přizpůsobí Vašim potřebám. Prostor pro cestující vozu kombi můžete díky široké nabídce velmi kvalitně zpracovaného vnitřního obložení, na přání dodávaných zatmavených skel oken od B-sloupku karoserie a moderním potahům sedadel přizpůsobit přesně Vašim přáním. Pro zajištění spokojeného výrazu na tvářích cestujících je navíc k dispozici jedenáct různých ventilačních, topných a chladicích systémů. Přídavné elektrické topení, kterým je kombi sériově vybaveno zajistí, aby Vaši hosté v zimě už nemuseli mrznout a brzy měli volný výhled z vozu. K tomu, aby se teplo nebo naopak chlad v létě dostaly do prostoru pro cestující, slouží výdechy ventilace, které jsou integrované v podlaze. Dodatečně ještě můžete otevřít elektricky ovládaná zadní boční okna, která jsou dodávána na přání.

 
Crafter skříňový vůz.

cr0506.jpg

Skříňový vůz Crafter díky třem hmotnostním třídám (s celkovou užitečnou hmotností až 5 t), různým možnostem zvýšení a snížení hmotnosti, třem délkám rozvoru (až 4 325 mm) a čtyřem délkám nákladního prostoru (až 4 700 mm) se může přizpůsobit všem Vašim nárokům a až pěti europaletám. Podle výšky střechy - normální, vysoké nebo supervysoké - může objem nákladového prostoru dosáhnout až 17 m3. Řemesla, která k výkonu potřebují zapojit více rukou, využijí výhod skříňového vozu s dvojitou kabinou. Ten může odvézt až šest pracovníků a přitom nabízí dostatečně velký nákladový prostor. Zadní dveře přitom umožňují pohodné nastoupení.

 
cr0509.jpgCrafter valník.

Crafter valník s jednoduchou nebo dvojitou kabinou spojuje komfort a funkčnost. V dvojité kabině najde dostatek místa až sedm spolupracovníků, čtyři

na zadním čtyřsedadle. Dodatečné zadní dveře zajišťují pohodlný přístup na zadní sedadla a jejich stahovací okna slouží k zajištění přísunu čerstvého vzduchu. Po odklopení sedáku zadního sedadla se otevře prostor pro uložení nástrojů a nářadí. Pracovní rukavice, nádoby s jídlem a mnoho dalších drobností může být uloženo

v praktických odkládacích přihrádkách v kabině.

 

Naftové motory TDI.

TDIcrafter.jpg

TDI motory Mono-Turbo s jednostupňovým 

přeplňováním 2,0 l s výkonem 80 kW/109 k (300 Nm) a 2,0 l s výkonem 100 kW/136 k (340 Nm) stejně jako v provedení Bi-Turbo

s dvoustupňovým přeplňováním 2,0 l

s výkonem 105 kW/143k (340 Nm) či 120 kW/163 k (400 Nm) jsou výkonné agregáty

s tichým chodem, vstřikováním paliva pod vysokým tlakem a jeho efektivním spalováním. Všechny automobily jsou sériově vybaveny filtrem pevných částic a šestistupňovou manuální převodovkou. Příprava pro přídavné pohony jako součást sériové výbavy. Všechny výkonové verze motorů jsou sériově vybaveny přípravou pro dodatečnou instalaci přídavných agregátů.

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar