CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a VW


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Asistentka servisních služeb

Tel: +420 353 505 949


Asistentka prodeje vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920


Asistentka prodeje vozů Audi

Tel: +420 353 505 917

Fax: +420 353 505 935

E-mail: carpoint@carpoint.czAutorizovaný prodej vozů Volkswagen


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

Fax: +420 379 776 194


E-mail: info@carpoint-domazlice.cz

Volkswagen e-up!
Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Nový Touareg
Volkswagen Nový Passat
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nové Scirocco
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Polo GTI
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok
Volkswagen Crafter
Volkswagen Nový Crafter

Car Point Volkswagen

Volkswagen Nový Multivan

Dokonce i čerpání paliva přináší radost.

Cíl Vaší cesty znáte pouze Vy. Naše cíle Vám však rádi prozradíme. Vytvořit motory, které spotřebují méně paliva, produkují tak méně emisí a méně zatěžují životní prostředí.

Benzinový motor TSI.

TSI.jpg

Díky kombinaci přímého vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem  je  motor   2,0 l   TSI

s výkonem 150 kW/204 k úspornější a silnější než ostatní benzinové motory. Může být v kombinaci buď s manuální převodovkou, nebo s převodovkou s dvojitou spojkou DSG, na které může navazovat pohon všech kol 4Motion.


TDI.jpgNaftové motory TDI.

Příčinou mimořádné efektivity motorů TDI je kombinace malého zdvihového objemu, přeplňování a přímého vstřikování paliva. Přesně načasovaný vstřik paliva pod vysokým tlakem a jeho následné rovnoměrné shoření, má za následek vysoký výkon při nízké spotřebě. Snížené náklady na údržbu jednotlivých dílů přispívají k hospodárnosti motoru.

 
Sedm stupňů ke zcela novým jízdním zážitkům.

Sedmistupňová dvouspojková převodovka (DSG) umožňuje plně automatické řazení bez přerušení přenosu hnací síly.

Nenechte se ničím zastavit.

4MOTIONmulti.jpg

Říká se, že cílem k dosažení určité mety je cesta sama. Pak se však v klidu můžete těšit na bláto, déšť i nezpevněné cesty, protože ve voze Multivan nebude  stát  Vaší   radosti  z   dobrodružství  už   nic

v cestě. Stálý pohon všech kol 4Motion Vás totiž podporuje na každém metru. Princip jeho funkce je jednoduchý i efektivní zároveň, neboť podle aktuální potřeby rozděluje sílu motoru mezi přední a zadní nápravu. Elektronická uzávěrka diferenciálu  zajišťuje  rovnoměrnou  trakci - například  při  rozjíždění s velkým  zrychlením.

Na kola, která mají lepší kontakt s vozovkou, je přitom přesměrována větší část síly motoru. To zvyšuje nejenom bezpečnost, ale také radost z jízdy. A téměř na každém povrchu.

 

tischmulti.jpg

Spousta místa pro hraní i pro stolování.

Multifunkční stůl (výbava na přání pro Multivan Highline) je kromě kulaté plochy stolu doplněn odkládací plochou s mnoha přihrádkami, které je možné využít na malé i velké věci potřebné na Vašich cestách. V případě, že není aktuálně potřeba, lze plochu stolu otočit o 90°, sklopit k sobě a zapustit do nohy stolu. Potom jej celý lze po dvou středních vodicích lištách zasunout mezi dvě samostatná sedadla. Multivan Comfortline a PanAmericana jsou sériově vybavené sklopným stolkem na boční stěně. Spoustu místa pro hry i pro stolování nabízí víceúčelový stůl,  který  je  možné   snadno  rozložit  a   ukotvit  k  boční  liště   v  prostoru  pro  cestující.

Po použití jej lze úsporně složit do obložení bočních posuvných dveří. Víceúčelový stůl je součástí sériové výbavy pro Multivan Startline a Multivan BlueMotion.

 

Interiér je připravený na všechno.

sitzplaetzemulti.jpg

Váš Multivan si můžete zařídit přesně podle Vašich představ. K dispozici máte až sedm pohodlných sedadel, která lze díky inteligentnímu systému vodicích lišt téměř plynule posouvat. Multivan Comfortline s dlouhým rozvorem nabízí pohodlné místo dokonce až pro osm cestujících. Velmi praktická jsou otočná samostatná sedadla a posuvné trojsedadlo. Komfortní sedadla lze snadno přestavět a v kombinaci např. s otočnými samostatnými sedadly nebo s paketem pro přenocování je tak možné vytvořit mobilní ložnici. Na přání můžete získat také otočné sedadlo s integrovanou dětskou sedačkou. Toto samostatné sedadlo s loketními opěrkami není jenom potěšením pro malé, ale také pro mámu a tátu. Umožňuje  totiž  rychle  a  pohodlně  z  plnohodnotného  sedadla

s tříbodovým bezpečnostním pásem pro dospělé vytvořit robustní dětskou sedačku. Výškově nastavitelná a ergonomická sedadla pro řidiče a spolujezdce jsou vybavená loketními a bederními opěrkami. Na přání může být bederní opěrka sedadla řidiče nastavitelná elektricky.

 

 

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar