CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a VW


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Asistentka servisních služeb

Tel: +420 353 505 949


Asistentka prodeje vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920


Asistentka prodeje vozů Audi

Tel: +420 353 505 917

Fax: +420 353 505 935

E-mail: carpoint@carpoint.czAutorizovaný prodej vozů Volkswagen


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

Fax: +420 379 776 194


E-mail: info@carpoint-domazlice.cz

Volkswagen e-up!
Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Nový Touareg
Volkswagen Nový Passat
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nové Scirocco
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Polo GTI
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok
Volkswagen Crafter
Volkswagen Nový Crafter

Car Point Volkswagen

Volkswagen Nové Scirocco

Dynamické křivky

I když je v klidu, jeho tendence k pohybu se nedá přehlédnout. Dynamický vzhled je nedílnou součástí DNA vozu Scirocco.

sc0529_front.jpgTáhne ho to vpřed

Přijíždí to, co očekáváte. Scirocco získává kladné body díky své nápadné struktuře na mřížce chladiče i vstupech vzduchu. Impozantním způsobem tak zajišťuje potřebné množství vzduchu pro výkonné pohonné jednotky i chlazení. Světelné moduly ve spodní části nárazníku v sobě sdružují vertikálně rozdělená směrová a mlhová světla, stejně jako světla pro denní svícení, která jsou součástí sériové výbavy. Tenké oddělující prvky, tzv. "žiletky", zajišťují jasný a strukturovaný vzhled. Díky světlometům, jež se směrem ke středu zužují, pak Scirocco dostává svou nezaměnitelnou pronikavou tvář, která jakoby hledala blízkost vozovky. A když už je řeč o světlech - ve vnějších zpětných zrcátkách jsou integrována směrová světla tvořená LED diodami - výrazný detail, který navíc zvyšuje bezpečnost při předjíždění a odbočování.

sc0531_rear.jpgPřitahuje pohledy

Jak se na pravé sportovní kupé patří, je jeho záď se svými silovými tvary, zadním spoilerem, designem difuzoru s dvojitou koncovkou výfuku a chromovaným emblémem ústřední partií, která na sebe přitahuje pozornost. Projev, jenž je důsledně orientovaný na výkon, je pak dotažený až do detailu. Široká tmavě červená zadní světla vybavená pokročilou technologií LED diod jsou protažená ke středu zádi a zejména za tmy, kdy se projeví úplný obraz jejich výrazné světelné signatury, podtrhují sebevědomý sportovní temperament designu vozu Scirocco. LED diody, jež svým jasným bílým světlem zlepšují viditelnost, jsou sériově použity rovněž pro osvětlení poznávací značky.

sc0567_wheels.jpgIndividuální obutí

V čistém designu vozu Scirocco obzvláště vynikají jeho kola. Do oka rychle padnou sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Long Beach", jež jsou součástí sériové výbavy. Kola "Spa" jsou tím nejlepším doplňkem pro modely s nejvyšším výkonem*. K tomu, abyste mohli projevit Váš osobitý styl, je pro Vaše sportovní kupé Volkswagen k dispozici mnoho dalších kol. Nabídka zahrnuje mimo jiné sedmnáctipalcová kola "Shanghai"* a osmnáctipalcová kola "Lisboa" a "Salvador"*. Kola z lehké slitiny "Talladega"* z nabídky Volkswagen R GmbH jsou lakována ve stříbrné barvě "Sterling" nebo v černé a dodávají se buď v rozměru osmnáct palců, nebo v extrémně sportovním formátu devatenáct palců. Ať zvolíte kola lakovaná nebo leštěná, v barvě "Sterling" nebo v černé, masivní nebo s jemným designem - vše bude zcela podřízeno Vašemu vkusu.

* Budou v nabídce později. Na přesný termín se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Pro zimní období je nutné respektovat zákonnou úpravu. O zimní výbavě se prosím poraďte se svým prodejcem automobilů Volkswagen.

 

sc0579_0q0q_pure-white.jpgOd decentních až po nápadné

Sportovní bílá "Pure", tajemná černá "Deep" nebo ohnivě červená "Flash": Lak vozu Scirocco bude zrcadlem Vašeho charakteru. Ten, kdo chce vybočit ze zažitých konvencí, najde něco skutečně výjimečného. Příkladem mohou být metalické laky - chcete-li přitáhnout pozornost, zvolte jednu z následujících možností: zelená "Vipern"*, modrá "Rising", fialová "Ultra Violet" nebo zlatá "Pyramid". Příjemný pocit pak při vší kráse barev přináší vědomí, že pod vysoce kvalitním lakem je karoserie spolehlivě chráněna galvanickým pozinkováním.

* Bude v nabídce později. Na přesný termín se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

 

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar