CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a VW


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Asistentka servisních služeb

Tel: +420 353 505 949


Asistentka prodeje vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920


Asistentka prodeje vozů Audi

Tel: +420 353 505 917

Fax: +420 353 505 935

E-mail: carpoint@carpoint.czAutorizovaný prodej vozů Volkswagen


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

Fax: +420 379 776 194


E-mail: info@carpoint-domazlice.cz

Volkswagen e-up!
Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Nový Touareg
Volkswagen Nový Passat
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nové Scirocco
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Polo GTI
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok
Volkswagen Crafter
Volkswagen Nový Crafter

Car Point Volkswagen

Volkswagen Nový Passat Alltrack

Promyšlená elegance.

Unikátní design a možnosti, které jsou téměř nekonečné, s novým Passatem Alltrack si užijete suverénní jízdu nejen ve městě, ale i na venkovských cestách.


Čtyři kola. Nespočet možností.

Nebojte se vyrazit do terénu: standardně dodávaná 17" kola z lehké slitiny "Ancona" ve městě podtrhnou stylový vzhled modelu Passat Alltrack, zatímco mu na nezpevněných cestách dodají na sebejistotě.Velkorysá světlá výška.

Standardní podvozek vhodný pro jízdu v terénu kompenzuje nerovnosti cesty. V první řadě došlo k nárůstu světlé výšky o 27,5 mm, díky čemuž si vůz poradí nejen s vysokými obrubníky, ale i dírami na silnici, hrboly a s celou řadou překážek, které s sebou nesou nezpevněné cesty. Krom toho je podvozek chráněn před poškozením předním a zadním spodním ochranným krytem.


Perfektní trakce 4MOTION.

Aby byla zajištěna vynikající trakce na nerovném povrchu, je Passat Alltrack již ve standardu vybaven pohonem všech kol 4MOTION. Jedná se o pohon všech kol, který rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní nápravu tak, aby bylo každé z kol poháněno právě takovou silou, jakou povrch cesty vyžaduje.Jízdní režimy.

Mimo tři klasické jízdní režimy "Eco", "Normal" a "Sport" nabízí Passat Alltrack také režim "Offroad", v rámci kterého se aktivuje protiblokovací systém optimalizovaný pro terénní jízdu a upravená charakteristika plynového pedálu. Dále je zde například Asistent pro rozjezd do kopce a sjíždění strmých svahů, který brání nežádoucímu klouzání vozu dolů ze svahu a omezuje otáčky motoru při jízdě z kopce.


Panoramatický výhled Area View.

Na Vašich cestách Vás bude čekat mnoho okamžiků, kdy Vám náš volitelně dostupný systém "Area View" usnadní život. Kdykoli budete chtít, poskytnou Vám čtyři kamery, které jsou rozmístěny po obvodu Passatu Alltrack prostřednictvím informačního displeje přehled o situaci kolem vozu.Individuální nastavení pohodlí ve voze.

Pokud je model Passat Alltrack běžně řízen různými osobami, představuje možnost individuálního nastavení značné pohodlí. Každý z řidičů si totiž může do paměti palubního systému nastavit vlastní parametry různých funkcí.


Váš společník na cesty Infotainment.

Velký barevný dotykový displej s úhlopříčkou 6,5" (16,5 cm), prostorový zvuk zprostředkovaný 8 reproduktory, rozhraní pro připojení prostřednictvím technologie Bluetooth a možnost připojení smartphonu nebo MP3 přehrávače: to vše nabízí standardně dodávaný audio systém "Composition Media“.Sedadla - dopřejte svým zádům pohodlí.

O jízdě v terénu by Vaše záda vůbec neměla vědět. Z toho důvodu jsou standardně dodávaná komfortní sedadla "Alltrack" navržena tak, aby ergonomicky podporovala páteř. Krajní části těchto sedadel jsou čalouněny kůží Alcantra, zatímco jejich prostřední plochy jsou potaženy textilním materiálem s novým vzorem "7 Summits". Exkluzivní vzhled sedadel je završen logem "Alltrack" na opěrkách hlavy.DCC – adaptivní regulace podvozku.

Model Passat Alltrack je v benzínové variantě 162 kW TSI a s naftovým motorem 176 kW TDI již ve standardu vybaven systémem Adaptivní regulace podvozku (DCC). Pokud se rozhodnete pro jiný motor, můžete si tento systém objednat v rámci příplatkové výbavy.


Head-up displej - Maximální přehlednost.

Všechny zásadní informace jsou promítány na průhlednou polykarbonátovou destičku umístěnou před čelním sklem. Díky tomuto opatření se mohou přímo v zorném poli řidiče objevovat nejen informace o rychlosti, dopravních značkách nebo činnosti asistenčních systémů, ale také různé výstrahy a navigační pokyny. Displej sloužící pro zobrazování těchto dat lze v případě potřeby zasunout do palubní desky, kde bude prostřednictvím krytu elegantně ukryt.


Motory - Dostatek energie na jakoukoli cestu.

Standardní pohon všech kol modelu Passat Alltrack zajišťují moderní a vysoce výkonné motory. Například mocný agregát BiTurbo se silou 176 kW (240 koní) a s maximálním točivým momentem 500 Nm se může pochlubit mimořádně nízkou spotřebou paliva, která nepřesahuje 5 litrů nafty na 100 km. Další výhodou tohoto motoru jsou nízké emise CO2, ke kterým značně přispívá katalyzátor SCR (selektivní katalytická redukce). Pro Passat Alltrack jsou k dispozici celkem čtyři motory s turbopřeplňováním a přímým vstřikováním, které všechny samozřejmě splňují emisní normu Euro 6.Hbité projíždění zatáček s XDS+

S elektronickou uzávěrkou diferenciálu XDS+ Vám bude jízda po klikatících se silničkách přinášet ještě více potěšení. Při průjezdu zatáčkou je vnitřní přední kolo tímto systémem přibrzďováno tak, aby se nemohlo protáčet. Tím je dosaženo lepší trakce, která je doprovázena preciznějšími reakcemi řízení a tím pádem i perfektní ovladatelností vozu při dynamickém jízdním stylu. Elektronická uzávěrka diferenciálu XDS+ je standardní výbavou všech motorizací v rozsahu 162 kW až 176 kW. Pro všechny ostatní motory je dostupná v rámci volitelné výbavy.

Zkušební jízda

Omlouváme se, ale model je ke zkušební jízdě momentálně nedostupný.
Zkušební jízdy budou možné v únoru 2016.

Děkujeme za pochopení

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar