CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a Volkswagen

a autorizovaný servis Volkswagen, Audi a ŠKODA


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Servisní služby

Tel: +420 353 505 949

e-mail: servis@carpoint.cz


Prodej vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920

e-mail: vwprodej@carpoint.cz


Prodej vozů Audi

Tel: +420 353 505 917
e-mail: audiprodej@carpoint.cz


Ochrana osobních údajů


Reklamační řád


Všeobecné podmínky oprav motorových vozidelAutorizovaný prodejce vozů Volkswagen

a servis vozů Volkswagen a ŠKODA


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

E-mail: info@carpoint-domazlice.cz


Ochrana osobních údajů

Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Touareg
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen T-Roc
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok

Car Point Volkswagen

Volkswagen Nový Passat Variant

Nový Passat-suverénní jako Vy.
 

Nový Passat projevuje svou suverenitu designem i technikou. Ztělesňuje dokonalou symbiózu komfortu, elegance a dynamiky určenou pro ty, kteří si v životě jasně stanovili své priority.

pv3380_rear.jpgSuverénní dojem.

Čisté linie, prodloužený rozvor a kratší přesahy karoserie: Nový Passat působí výrazně sportovním a současně kultivovaným dojmem. K tomu přispívá také bohatá nabídka kol, ze které lze například doporučit velká devatenáctipalcová kola z lehké slitiny "Verona", která díky svému desetipaprskovému designu umocňují eleganci nového vozu Passat. Jeho sportovní charakter pak zdůrazní osmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Monterey". Obě tyto sady kol z lehké slitiny jsou součástí nabídky Volkswagen R GmbH.

Nezaměnitelný dojem zanechá také atraktivní světelná silueta nového vozu Passat. K osvětlení vozu se využívá technologie LED diod, a to jak v hlavních předních světlometech, tak i v zadních světlech. Výhodou této technologie je vyšší světelný výkon při nižší spotřebě energie a delší životnost. Osvětlení využívající technologii LED diod u zadních světel je součástí sériové výbavy pro linii Highline. Pro linie výbavy Comfortline je pak součástí výbavy na přání. Pro všechny linie výbavy mohou být LED světlomety na přání vybaveny také osvětlením zatáček a světly pro denní svícení, která rovněž využívají technologii LED diod.

interier.jpgMísto pro uvolněnou atmosféru.

Interiér nového vozu Passat Vás bude rozmazlovat vysoce kvalitními, pečlivě zpracovanými materiály a spoustou prostoru. Ať už budete sedět vpředu nebo vzadu, v oblasti hlavy ani nohou Vás nebude nic omezovat. Tato velkorysá nabídka místa přispívá k uvolněnému cestování zejména při jízdách na dlouhé vzdálenosti.

Na první pohled zaujme inovativní výdech ventilace, jenž tvoří horizontální nepřerušovanou linii probíhající v celé šíři palubní desky, a který představuje nejen výrazný optický akcent, ale je výhodný také s ohledem na klima a akustiku.

Stylovou světelnou atmosféru a snadnější orientaci v interiéru za tmy zajistí osvětlené dekory a madla dveří volitelného paketu nepřímého osvětlení "Ambiente". Váš osobitý vkus pak prozradí stylová výbava v kůži, která je součástí výbavy na přání pro linie Comfortline a Highline.

zabava.jpgZdroj informací a inspirace

Rádia i navigační systémy, které jsou součástí nabídky na přání, se rychle stanou Vašimi oblíbenými společníky. Bez ohledu na to, zda potřebujete připojení pro Váš chytrý mobilní telefon nebo pro Váš MP3 přehrávač, vždy budete moci poslouchat hudbu z CD disku nebo budete mít k dispozici aktuální informace. Ovládání všech přístrojů je velmi jednoduché, ať prostřednictvím dotykového displeje nebo hlasových pokynů (ovládání hlasem je výbava na přání). Navigační systém "Discover Pro" má ovládání pomocí hlasových pokynů dokonce jako součást sériové výbavy.

Dánský výrobce audiosystémů nejvyšší třídy DYNAUDIO je maximálně respektován mezi experty tohoto oboru po celém světě. Pro Passat si můžete objednat audiosystém "DYNAUDIO Confidence", který je vybaven deseti reproduktory, jež jsou optimálně přizpůsobené prostorové geometrii interiéru automobilu. Dodatečný centrální reproduktor, subwoofer a desetikanálový digitální zesilovač s celkovým výkonem 700 wattů přispívají k brilantnímu zvuku, který není díky dynamické kompenzaci hluku způsobeného jízdou kalen žádnými dalšími rušivými zvuky.

 

 

 

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar