CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a VW


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Asistentka servisních služeb

Tel: +420 353 505 949


Asistentka prodeje vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920


Asistentka prodeje vozů Audi

Tel: +420 353 505 917

Fax: +420 353 505 935

E-mail: carpoint@carpoint.czAutorizovaný prodej vozů Volkswagen


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

Fax: +420 379 776 194


E-mail: info@carpoint-domazlice.cz

Volkswagen e-up!
Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Nový Touareg
Volkswagen Nový Passat
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nové Scirocco
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Polo GTI
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok
Volkswagen Crafter
Volkswagen Nový Crafter

Car Point Volkswagen

Volkswagen Polo

NEODOLATELNÉ POLO.

NENAPODOBITELNĚ UNIKÁTNÍ DETAILY.
 Snímek obrazovky 2014-05-08 v 20.49.30.png
Vše je jasné již na první pohled: Nové Polo si rozhodně s žádným jiným vozem nespletete. 

Stylová harmonie sportovních designových linií a výrazných detailů zajistí, že tento vůz zanechá trvalý dojem. Například díky markantním vnějším zpětným zrcátkům lakovaným v barvě vozu či nově tvarovaným zadním světlům. NEUVĚŘITELNĚ POZORNÉ ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

Představujeme Vám Vaše spolucestující. Asistenty, kteří pozorně dbají na to, aby každá jízda byla nejen výjimečně pohodlná, ale také bezpečná. Nabídka asistenčních systémů pro nové Polo je tak bohatá jako u žádného jiného vozu v této automobilové třídy. 

Snímek obrazovky 2014-05-08 v 20.55.17.pngZpětná kamera snímá v rámci svého zorného pole prostor za vozem, zobrazuje jej na displeji a usnadňuje tak řidiči couvání i parkovací manévry.


Systém rozpoznávání únavy v případě, že je to nutné a v rámci daných možností doporučí řidiči prostřednictvím optických i akustických signálů přestávku na odpočinek. Systém permanentnů vyhodnocuje chování řidiče za jízdy a dokáže tak rozpoznat první příznaky únavy.

Systém kontroly okolí „Front Assist“ může v rámci daných možností zabránit kolizi tím, že aktivuje brzdy vozu, jakmile se blížíte k zádi automobilu jedoucího před Vámi. Automatická regulace odstupu ACC přizpůsobí v rámci možností daných systémem Vaši rychlost rychlosti vozu jedoucího před Vámi a to až do nastaveného limitu a udržuje od něj stanovený odstup. V případě příliš rychlého přiblížení systém řidiče varuje nejdříve opticky a akusticky a poté krátkým brzdným rázem.

Multikolizní brzda podporuje řidiče v případě kolize tím, že (v rámci možností daných systémem) automaticky aktivuje brzdy automobilu a řízeným zpomalováním snižuje riziko možných následných srážek.

NESROVNATELNĚ KOMUNIKATIVNÍ.Snímek obrazovky 2014-05-08 v 20.59.59.png
Tak rozsáhlé možnosti připojení ještě nikdy 

nebyly součástí sériové výbavy. Nejnovější generace navigačních systémů rozpozná téměř všechna zařízení, která chcete k Vašemu vozu Polo připojit. Rádio „Composition Media“ i navigační systém „Discover Media“ disponují velkým barevným displejem o úhlopříčce 16,5 cm (6,5 palce). Nadšení zcela jistě vyvolá jejich dotykový displej s přibližovacími senzory. K další výbavě obou přístrojů patří vedle volitelného WLAN-hotspotu také rozhraní AUX-IN, USB konektor a slot na SD kartu a možnost připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth. Dále je jak k rádiu „Composition Media“, tak i k navigačnímu systému „Discover Media“ možné současně připojit až dva mobilní telefony. Zcela novým prvkem palubní výbavy (který z tohoto důvodu nebude ještě k dispozici v prvních dodaných vozech) je tzv. MirrorLink – software, který zobrazuje kopii obrazovky Vašeho mobilu na displeji rádia nebo navigačního systému a snadno – ale zejména bezpečně – Vám tak zpřístupňuje certifikované aplikace i v průběhu jízdy a umožňuje tak jejich ovládání. A to nejlepší na konec: Díky mnoha bezplatným a praktickým aplikacím Volkswagen můžete jízdu ještě více přizpůsobit Vašim individuálním potřebám. A to vždy a všude. Kromě jiného Vás přitom může podporovat funkce „Think Blue Trainer“, jejímž prostřednictvím můžete ještě více snížit spotřebu Vašeho nového vozu Polo.

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar