CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a Volkswagen

a autorizovaný servis Volkswagen, Audi a ŠKODA


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Servisní služby

Tel: +420 353 505 949

e-mail: servis@carpoint.cz


Prodej vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920

e-mail: vwprodej@carpoint.cz


Prodej vozů Audi

Tel: +420 353 505 917
e-mail: audiprodej@carpoint.cz


Ochrana osobních údajů


Reklamační řád


Všeobecné podmínky oprav motorových vozidelAutorizovaný prodejce vozů Volkswagen

a servis vozů Volkswagen a ŠKODA


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

E-mail: info@carpoint-domazlice.cz


Ochrana osobních údajů

Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Touareg
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen T-Roc
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok

Car Point Volkswagen

Volkswagen Nový Sharan

Veliký je ten, kdo má úroveň.
První dojem je často rozhodující. Je dobré, že Sharan velmi rychle ukáže, co je v něm ukryto: dynamika, prostor a styl.

Osvědčený v řešení výzev všedního dne. Avšak s nevšedním vzhledem.

Když nový Sharan pozorujete zvenčí, zaujmou Vás jeho elegantní linie a chromované lišty na mřížce chladiče, které jsou projevem moderního a nezaměnitelného designu automobilů Volkswagen.

Dynamické tvary kapoty motoru a velké světlomety podtrhují sportovní vzhled nového vozu Sharan stejně jako kola z lehké slitiny z jejich bohaté nabídky.

Design nového vozu Sharan se však projevuje také vysokou funkčností. Velké boční posuvné dveře usnadňují nastupování a umožňují snadné připoutání dětí. Díky velkým dveřím zavazadlového prostoru, které mohou být na přání vybavené elektrickým otevíráním a zavíráním, je pak nakládání zavazadel velmi pohodlnou záležitostí. A determální prosklení zadních oken absorbuje sluneční paprsky a zajišťuje příjemnou teplotu v interiéru.
Na první pohled: stylový.

Že styl si není možné koupit? Ale ano. Alespoň v případě, že se člověk rozhodne pro nový Sharan, který je doslova etalonem stylu. Odolné potahy sedadel, které mohou být u linie výbavy Highline nahrazeny jemnou Alcantarou. Dobře tvarovaná sedadla se 6 nastavitelnými parametry a částečným elektrickým ovládáním, která jsou od výbavy Comfortline součástí sériové výbavy. Dekory v matném chromu, které jsou součástí sériové výbavy od linie Comfortline. Všechny zmíněné prvky vytvářejí jedinečnou a vkusnou atmosféru a jsou přitom pouze malým výčtem příkladů, jak můžete Váš nový Sharan vybavit přesně podle Vašeho stylu.

Všichni nastoupit, prosím.

Ten, kdo má děti, ví, o čem je řeč. Ze dvou cestujících se rychle stanou čtyři nebo pět. V novém voze Sharan s paketem 7 sedadel to však nepředstavuje žádný problém. Všechna zadní sedadla jsou vybavena úchytnými oky ISOFIX pro upevnění dětských sedaček a optickou i akustickou signalizaci nezapnutých bezpečnostních pasů. Třetí řada sedadel je snadno přístupná díky funkci "Easy Entry". Opěradlo sedadla druhé řady stačí jen překlopit dopředu, následně celé sedadlo posunout a cesta je volná. K osvěžení slouží klimatizace "Climatronic" ve zdvojeném provedení a držáky nápojů vpředu i vzadu. A potřebujete-li místo mnoha pasažérů transportovat neskladná zavazadla, pak pomocí funkce "Easy Fold" snadno přizpůsobíte zavazadlový prostor Vašim aktuálním potřebám.


Sharan_Schiebedach_offen_Himmel.jpgZřejmé na první pohled: plný světla.

Při jízdě automobilem toho člověk může hodně objevit. Krajinu, zvířata, lidi - a od teď také slunce, měsíc a hvězdy. Sharan totiž může být na přání vybaven panoramatickým posuvným/výklopným střešním oknem o ploše 1,1 čtverečního metru. Okno může být snadno otevřeno až do úrovně za druhou řadu sedadel, což v interiéru vytvoří mimořádné světelné podmínky. Pro ochranu před účinky slunečního záření je sklo okna tónováno a navíc může být doplněno elektrickou žaluzií, kterou lze otevřít a zavřít pomocí ovladače, a to i při otevřeném střešním okně. Žaluzie přitom chrání nejen před slunečními paprsky, ale, při otevřené střeše, také před rušivým hlukem větru.

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar