CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a VW


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Asistentka servisních služeb

Tel: +420 353 505 949


Asistentka prodeje vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920


Asistentka prodeje vozů Audi

Tel: +420 353 505 917

Fax: +420 353 505 935

E-mail: carpoint@carpoint.czAutorizovaný prodej vozů Volkswagen


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

Fax: +420 379 776 194


E-mail: info@carpoint-domazlice.cz

Volkswagen e-up!
Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Nový Touareg
Volkswagen Nový Passat
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nové Scirocco
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Polo GTI
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok
Volkswagen Crafter
Volkswagen Nový Crafter

Car Point Volkswagen

Volkswagen Nový Touareg

Exteriér

Nezáleží na tom, zda se šplháte na kopec, nebo zda vzdorujete výtlukům silnice. Touareg zanechá v každém ohledu zcela suverénní dojem. Jeho proporce dávají tušit sílu, která je v něm ukryta, jemné navzájem sladěné detaily pak zprostředkovávají důstojnou eleganci. Nové lichoběžníkové přední světlomety tvoří společně se čtyřmi leštěnými chromovanými lamelami markantní pás, který společně se spodními vstupy chladicího vzduchu ve tvaru písmene "A" umocňuje výrazný vzhled přední partie nového vozu Touareg. Rovněž silové rysy zadní partie prostřednictvím nově navrženého nárazníku, difuzoru a zostřených linií charakterizují jeho tendenci k pohybu vpřed.


Kola

Poprvé jsou k dispozici také osmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Arica" a dvacetipalcová kola z lehké slitiny "Masafi" ve stříbrné barvě, která harmonicky dotváří celkový obraz vozu Touareg. Upozornění
Area View

Díky systému "Area View" získáte na přání dokonce čtyři kamery, které v rámci svého zorného pole ukazují na displeji rádia nebo navigačního systému mnoho pohledů z různé perspektivy. Pohled na terén ukazuje oblast před vozem Touareg z ptačí perspektivy. Při zvolení pohledu "Querverkehr" (pohled na dopravu v kolmém směru) uvidíte situaci napravo a nalevo od automobilu z kamer umístěných na jeho nejpřednějším, resp. nejzazším bodě. To může být velmi užitečné např. při vyjíždění z parkovacího místa, kdy Vám ve výhledu brání sousední automobily.

 

Paket výbavy v kůži "Pepper Beige"

Dvoubarevná kombinace výbavy v kůži "Pepper Beige" dodá interiéru vozu harmonický kontrast, který vytváří neobyčejně ušlechtilou klasickou atmosféru. Barevná hra světlých a tmavých tónů paketu výbavy v kůži "Pepper Beige" Volkswagen Exclusive se v interiéru Vašeho vozu Touareg postará o mimořádný zážitek. Obložení dveří a střední plochy sedadel ve světlém ladění se vyjímají proti bočním plochám sedadel v titanově černé. Vysoce kvalitní kůže "Nappa" je opatřena povrchovou apreturou, která je odolná proti znečištění a snadno se udržuje. Kůže je v provedení tzv. "Cool Leather", které se vyznačuje zlepšenou reflexí slunečních paprsků, a povrch kůže díky tomu zůstává i při vysokých teplotách příjemně chladný.

Offroad ukazatel

Jízdu v neznámém terénu hravě zvládnete díky zobrazení "offroad", které na displeji navigačního systému "RNS 850" ukazuje kompas, výškový rozdíl a úhel natočení volantu. Dobrodružství může začít.

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar