CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a Volkswagen

a autorizovaný servis Volkswagen, Audi a ŠKODA


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Servisní služby

Tel: +420 353 505 949

e-mail: servis@carpoint.cz


Prodej vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920

e-mail: vwprodej@carpoint.cz


Prodej vozů Audi

Tel: +420 353 505 917
e-mail: audiprodej@carpoint.cz


Ochrana osobních údajů


Reklamační řád


Všeobecné podmínky oprav motorových vozidelAutorizovaný prodejce vozů Volkswagen

a servis vozů Volkswagen a ŠKODA


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

E-mail: info@carpoint-domazlice.cz


Ochrana osobních údajů

Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Touareg
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen T-Roc
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok

Car Point Volkswagen

Volkswagen Nový Touran

Na jeho podařený vzhled je příjemný pohled.

Je příjemné být viděn v novém voze Touran - a příčinou nejsou jen velké plochy skel jeho oken. Díky linii střechy, která klesá směrem k zádi vozu, působí dynamickým a sebejistým dojmem; jeho výrazná silueta v sobě přitom skrývá velkorysý prostor a temperament, jenž doprovází jeho kompaktní tvary. Jeho nadčasový vnější design však slouží zejména jednomu účelu - zajistit Vám co možná nejvíce prostoru pro vše co je Vás důležité, a to z překvapivě malé půdorysné plochy. Nový Touran je tak velmi příjemně ovladatelný ve městě a současně oplývá komfortem při dlouhém cestování na dovolenou. Jeho kvality oceníte znovu a znovu každý den.

Objevte nebe.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno propouští do interiéru nového vozu Touran příjemné světlo a díky volnému výhledu z vozu udělá radost i nejmenším pasažérům. Okno s plochou téměř 1,4 m² lze snadno během jízdy ovládat prostřednictvím stisku tlačítka a zajistit tak přísun čerstvého vzduchu do interiéru. Přitom máte možnost přední díl okna buď pouze vyklopit, nebo ho posunout dozadu nad zadní díl okna.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno však má ještě jednu pozoruhodnou vlastnost, kterou je integrované nepřímé osvětlení. Při otevřených dveřích je tak interiér vozu osvětlován nepřímým světlem, které se po zavření dveří pomalu zhasne.
 

Sportovní design a dokonalý výhled.

Sportovní a elegantní LED hlavní světlomety jsou určujícím znakem čelní partie nového vozu Touran. Pro linie výbavy Comfortline a Highline mohou na přání nahradit halogenové světlomety. LED světlomety mohou být na přání vybaveny také osvětlením zatáček a světly pro denní svícení tvořenými LED diodami, které díky zvýšené svítivosti a unikátnímu designu dále umocňují sportovní signaturu čelní partie vozu Touran. Společnou vlastností LED světlometů je jejich vyšší efektivnost a delší životnost ve srovnání s halogenovými světlomety.

LED světlomety s osvětlením zatáček a LED světly pro denní svícení mohou být na přání vybaveny také dynamickou regulací dálkových světel "Dynamic Light Assist". Systém, díky variabilnímu clonění světlometů umožňuje jízdu s trvale zapnutými dálkovými světly. Prostřednictvím kamery zabudované v úchytu vnitřního zpětného zrcátka jsou zachycována světla protijedoucích i vpředu jedoucích vozidel. Dálková světla jsou pak částečně cloněna tak, aby nemohlo dojít k oslnění ostatních účastníků silničního provozu.

Další světlo při špatných povětrnostních podmínkách pak zajišťují mlhové světlomety s odbočovacími světly, které jsou od linie výbavy Highline součástí sériové výbavy.

Sem nastoupí každý rád.

Nový Touran potěší svým inteligentním designem interiéru a velkorysou nabídkou místa. Díky třem plnohodnotným sedadlům ve druhé řadě a dvěma samostatným sedadlům ve třetí řadě, která je součástí výbavy na přání, získají Vaši přátelé i rodina spoustu prostoru.

Plochý středový tunel zajišťuje snadný přesun ve druhé řadě sedadel a pohodlný prostor pro nohy i na prostředním sedadle. Třetí řada sedadel je pak velmi lehce přístupná díky funkci "Easy Entry". A v případě, že nepotřebujete místo pro cestující, lze zadní sedadla sklopit a vytvořit tak rovnou plochu.


Velmi praktická je také multifunkční středová konzola, která je součástí sériové výbavy nového vozu Touran od linie Comfortline a která kromě střední loketní opěrky poskytuje také odkládací prostor pro nápoje, mobilní telefon a vše, co potřebujete mít stále po ruce. Středová konzola je na přání k dispozici i pro linii Touran Trendline.

Komfortu byla věnována velká pozornost také na místě řidiče. Ovládací prvky, jako např. volitelné rádio nebo navigační systém či klimatizace jsou natočeny směrem k řidiči a zaručují tak velmi pohodlnou manipulaci.

 

Zkušební jízda

Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar
Špatně zadaný tvar