CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary

CAR POINT Domažlice o.z.

Masarykova 570

344 01 Domažlice

Autorizovaný prodejce vozů Audi a Volkswagen

a autorizovaný servis Volkswagen, Audi a ŠKODA


CAR POINT Karlovy Vary

Chebská 55

360 06 Karlovy Vary


Servisní služby

Tel: +420 353 505 949

e-mail: servis@carpoint.cz


Prodej vozů Volkswagen

Tel: +420 353 505 920

e-mail: vwprodej@carpoint.cz


Prodej vozů Audi

Tel: +420 353 505 917
e-mail: audiprodej@carpoint.cz


Ochrana osobních údajů


Reklamační řád


Všeobecné podmínky oprav motorových vozidelAutorizovaný prodejce vozů Volkswagen

a servis vozů Volkswagen a ŠKODA


CAR POINT Domažlice

Masarykova 570

344 01 Domažlice


Tel: +420 379 775 611

E-mail: info@carpoint-domazlice.cz


Ochrana osobních údajů

Volkswagen Nový Golf GTI
Volkswagen Nový Touran
Volkswagen Nový Sharan
Volkswagen Touareg
Volkswagen Nový Passat Variant
Volkswagen Nový Passat Alltrack
Volkswagen Nový Golf
Volkswagen Nový Golf Variant
Volkswagen Nový Golf R
Volkswagen Nové Polo
Volkswagen T-Roc
Volkswagen Caddy skříňový vůz
Volkswagen Nový Caddy
Volkswagen Nový Transporter
Volkswagen Nová Caravelle
Volkswagen Nový Multivan
Volkswagen Nová California
Volkswagen Amarok

Car Point Volkswagen

Volkswagen CAR POINT novinky

T-Cross 20.11.2018

Světová premiéra nového modelu T-Cross: Volkswagen rozšiřuje svou rodinu modelů SUV.

Volkswagen představuje nový T-Cross ve světové 

t-cross.jpg

premiéře v Amsterdamu, Šanghaji a Sao Paulu. První malé SUV je důsledným pokračováním ofenzivy značky Volkswagen, zahájené v roce 2015. Zcela nový model přesvědčí zákazníky na třech kontinentech kombinací praktičnosti pro každodenní provoz, mnohostrannosti, konektivity, hospodárnosti a výjimečného designu. Díky tomu stanovuje ve své třídě nová měřítka. Městský crossover se prezentuje jako ideální partner pro všední dny i mimořádná dobrodružství.


Nový T-Cross je ještě kratší, a tím i ideálnější do města, než T-Roc a ještě kompaktnější než Tiguan. Ralf Brandstätter, provozní ředitel značky Volkswagen, u příležitosti světové premiéry v Amsterdamu řekl: "Ve skutečnosti dnes představujeme model T-Cross hned třikrát - před několika hodinami jsme jej odhalili v Šanghaji a později večer bude následovat Sao Paulo. Tím ukazujeme, jak je T-Cross pro značku Volkswagen důležitý jako skutečně globální produkt."


Brandstätter představil nový model T-Cross společně s Carou Delevingne, britskou top modelkou, herečkou, zpěvačkou a ambasadorkou modelu T-Cross. Cara, jejíž účet na Instagramu sleduje 41 milionů fanoušků, řekla: "Jsem neustále na cestách, proto je pro mě spolupráce se značkou Volkswagen, největším výrobcem automobilů na světě, perfektním partnerstvím. T-Cross je více než jen SUV do velkoměsta - má mnoho tváří (stejně jako já!) a líbí se mi, jak je stylový."


02-cross.jpg03-cross.jpgVolkswagen Touareg obdržel nejlepší hodnocení od evropské organizace na ochranu spotřebitelů Euro NCAP, která udělila novému modelu vyšší třídy nejvyšší možný počet pěti hvězdiček. SUV předvedlo nezávislým odborníkům na bezpečnost při nárazových testech nejlepší výkony ve všech hodnocených kategoriích.

 


Pětihvězdičkové hodnocení v náročných testech "European New Car Assessment Programme" - krátce: Euro NCAP - potvrzuje, že Touareg lze považovat za mimořádně bezpečnou volbu ve své kategorii. Nový Touareg přesvědčí především rozsáhlým bezpečnostním paketem, jehož součástí jsou kromě optimalizovaného skeletu karoserie a systému bezpečnostních pásů, optimalizovaných sedadel a airbagů také inovativní asistenční systémy. Ve všech čtyřech samostatných kategoriích testů Euro NCAP dosáhlo SUV velmi dobrých výsledků. V oblasti "ochrana dospělých cestujících" dosáhlo vozidlo 89 procent. Touareg kromě toho bodoval v kategoriích "ochrana dětí" s 86 procenty, "asistenční systémy" s 81 procenty a "ochrana chodců" se 72 procenty.

Touareg navazuje na úspěchy rodiny modelů SUV
Touareg je po uvedení na trh na jaře 2018 novou vlajkovou lodí značky Volkswagen a vyznačuje vyspělou bezpečnostní výbavou a progresivní fúzí asistenčních, komfortních, osvětlovacích, informačních a zábavních systémů. Touareg se tak může pochlubit v automobilu značky Volkswagen historicky nejširší nabídkou asistenčních a komfortních systémů i vyspělé techniky pro podporu jízdní dynamiky.

Mezi výjimečné technické inovace patří asistent nočního vidění Nightvision (infračervenou kamerou rozpoznává chodce a zvířata ve tmě), asistent pro jízdu v dopravní koloně a asistent pro jízdu zúženým úsekem (asistované řízení a udržování vozidla v jízdním pruhu, akcelerace a brzdění, při rychlosti jízdy až 60 km/h), asistent pro průjezd křižovatkou (reaguje na vozidla přijíždějící před Touaregem ze stran), nový systém pro stabilizaci náklonu karoserie s elektromechanicky ovládanými příčnými zkrutnými stabilizátory, IQ.Light - světlomety Matrix LED (kamerou interaktivně řízené rozložení světla dálkových a tlumených světlometů) a přímo na čelní okno promítaný průhledový displej (Windshield Head-up-Display).

Volkswagen se se svým závodním vozem I.D.R. Pikes Peak zapsal do historie!!


V závodu Pikes Peak International Hill Climb skončil jezdec Romain Dumas s elektromobilem I.D.R. Pikes Peak o výkonu 500kW na prvním místě. Nejen, že byl rychlejší než ostatní vozy s konvenční technikou pohonu, ale dokonce překonal nejrychlejší čas všech dob, jehož dosáhl Sébastien Loeb v roce 2013 - a to o neuvěřitelných 16 sekund. 

Celkem 19,99 kilometru, 156 zatáček a jen jeden jediný pokus - a ten se podařil. Romain Dumas dosáhl v legendárním závodě do vrchu Pikes Peak International Hill Climb, který se od roku 1916 konal celkem 96krát, svého čtvrtého celkového vítězství. Volkswagen zkonstruoval výjimečný závodní vůz I.D. R Pikes Peak, který byl přizpůsoben specifickým požadavkům slavného závodu do vrchu. Nejlepší možné provozní vlastnosti měla zajistit minimální hmotnost, nejvyšší možný přítlak a maximální výkon.


I.D. R Pikes Peak má včetně akumulátorových článků hmotnost necelých 1100 kilogramů. Co se týče volby výkonu, důvěřoval Volkswagen svým softwarovým simulacím, z nichž vyplynulo nejen optimální množství energie, ale i hodnota výkonu pro rekordní jízdu na Pikes Peaku. V oblasti aerodynamiky musela být kompenzována ztráta přítlaku v důsledku snižující se hustoty vzduchu na Pikes Peaku. Zdaleka viditelným výsledkem těchto simulací je štíhlá a nízká karoserie v kombinaci s obrovským přítlačným spoilerem na zádi.Den dětí je i dnem rodičů. Proto jsme v našem autosalonu CAR POINT Domažlice přichystali pro Vás a Vaše děti bohatý program, kterým chceme slavit s vámi.


Hasičský záchranný sbor nám v akci představí vyproštění zraněného z vozu, zazpívá nám pěvecký sbor Základní školy Msgre. B. Staška Domažlice, s BESIPEM si děti vyzkouší jízdu zručnosti na kolech. Dále máme připraven skákací hrad, malování na obličej a motokáru.


Rodiče si mohou otestovat novinky od značky Volkswagen. Občerstvení pro všechny je zajištěno. Soutěžíme o auto na víkend s plnou nádrží zdarma.


To vše na vás čeká v našem autosalonu CAR POINT Domažlice 2. června 2018 od 10:00 do 17:00 hod. Tak přijďte všichni včas. Těšíme se na vás.

Slavíme 15 let! Přijďte slavit s námi. 

Máme připraven bohatý program pro Vás i pro Vaše děti. 

Akci bude hudebně doprovázet Helena Zeťová, Voxel a Abba stars. Dále zde zazpívá pěvecký sbor Štěpánky Steinové, uvidíte ukázky akrobatického rock’n’rollu. Dále zde budete mít šanci vyzkoušet si novinky od značky Volkswagen. Nakonec Volkswagen T-Roc přiveze svůj karavan plný zábavy.


Pro děti bude připraven skákací hrad, malování na obličej a motokára. Pro dospělé zde bude módní přehlídka a osvěta prevence prostaty pod záštitou nadace Petra Koukala „STK pro chlapy“. Bude se zde také soutěžit o hodnotné ceny a vstupenky do Amfiteátru Loket (Kryštof, Jaromír Nohavica, Čechomor,...) a mnoho dalšího.


To vše na vás čeká v sobotu 26. května 2018 od 10:00 do 18:00 v našem areálu CAR POINT Karlovy Vary.

Těšíme se na vás.

Nový Touareg 6.4.2018

Předprodej zahájen! SUV nové generace.

Sebevědomý design nového vozu Touareg, který definují přímé linie, vytváří impozantní dojem. Volitelné moderní prvky technické výbavy, jako je elektromechanická stabilizace naklánění, světlomety využívající technologii LED-Matrix – „IQ. Light“ a digitální palubní deska „Innovision Cockpit“ posouvají komfort, zážitky i radost z jízdy do zcela nové, vyšší dimenze.

Více o modelu zde. Volkswagen Connect 26.2.2018

Volkswagen Connect. Váš osobní asistent ve vozidle.

S aplikací Volkswagen Connect® dostanete veškeré informace o vozidle přes Bluetooth na svůj chytrý telefon. Stačí si stáhnout bezplatnou aplikaci z obchodu App Store nebo Google Play, zapojit DataPlug do připraveného diagnostického rozhraní v prostoru na nohy ve vozidle, připojit, a je to.

A co vše dokážete přes Volkswagen Connect® sledovat?
 • Health Check ukazuje nejdůležitější informace o vozidle (např. stav nabití akumulátoru, první registraci, kontrolu STK nebo množství paliva v nádrží a mnoho dalšího)
 • Digitální kniha jízd zaznamenává veškeré informace o absolvovaných cestách vč. nákladů na cestu. Můžete také analyzovat svůj styl jízdy, nebo si zobrazit statistiku ujetých kilometrů a další informace
 • Jízdní chování vyhodnocuje akceleraci, brzdění, rychlost, otáčky motoru a teplotu chladicí kapaliny. Také poskytuje přehled o měsíčních výdajích za tankování
 • Poslední parkovací místo zobrazuje aktuální polohu vozu s možností navigace k místu
 • Volání o pomoc, kdy v případě nouze může uživatel ihned volat svého preferovaného servisního partnera nebo přímo kontaktovat národní 24hodinovou servisní linku Volkswagen
 • Zobrazení servisních partnerů v nejbližším okolí a zajištění potřebných kontaktních údajů
 • Nabídku funkcí a služeb završují zábavné "výzvy".


Technickým předpokladem pro zprovoznění aplikace je zařízení DataPlug ze sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen. DataPlug se snadno a rychle připojí k volně dostupnému diagnostickému rozhraní OBD2 v prostoru pro řidiče. Uživatel si pak do svého telefonu/tabletu nainstaluje bezplatnou aplikaci Volkswagen Connect, která je k dispozici ke stažení ve verzích pro operační systémy iOS od verze 9.0 a Android od verze 5.0. Zařízení DataPlug se propojí s aplikací Volkswagen Connect prostřednictvím Bluetooth. 

Majitelé starších vozů si mohou ověřit kompatibilitu svého modelu Volkswagen s novou aplikací zde.


Karlovy Vary: Pro více informací volejte na číslo 353 505 949 nebo nám napište na e-mail: carpoint@carpoint.cz.


Domažlice: Pro více informací volejte na číslo 601 570 590 nebo nám napište na e-mail: j.zajicek@carpoint.cz.

Vstupní verze třílitrového šestiválce TDI s výkonem 120Kw (163 k) a točivým momentem 450 Nm završuje modernizovanou modelovou řadu pick-upů Amarok. Zákazníci mohou pořídit Amarok Trendline s tímto motorem již za 714 035 Kč bez DPH (863 983 Kč s DPH). K dispozici jsou rovněž speciální edice Aventura a Canyon a neméně exkluzivní Dark Label. Amarok, jediným pick-up ve svém segmentu, poháněný šestiválcovým turbodieselem.
T-Roc 3.1.2018

Stačí pouze jediný pohled a okamžitě se projeví silný charakter vozu T-Roc. Již čelní partie jsou projevem velké sebejistoty. Dominantu auta hraje výrazný C-sloupek, jehož leštěná chromovaná lišta umocňuje prodlouženou linii střechy, která evokuje tvary kupé. Výrazná přední partie a čistá boční partie pak vozu propůjčují dojem síly a jsou projevem sebejistoty.T-Roc jednoduše sebevědomý!

 


Pro více informací klikněte zde

Tiguan Allspace 3.1.2018

Od horského průsmyku až po silnici na pobřeží – díky vozu Tiguan Allspace budete v mnoha destinacích jako doma. Díky prostornému interiéru a volitelné třetí řadě sedadel Vám zajistí spoustu místa pro všechna zavazadla i pro všechny cestující. A díky inteligentním technologiím a volitelným asistenčním systémům máte při jízdě uklidňující a suverénní pocit. 


Pro více informací klikněte zde.

Nový Crafter 3.1.2018

Nový Crafter je kompletně nově vyvinutý automobil, který při řešení transportu kombinuje potřeby zákazníků s mimořádnou hospodárností. Byl vyvinut v souladu s požadavky a nároky různých skupin uživatelů s cílem stát se tím nejlepším užitkovým vozem ve své třídě. Výsledkem je automobil, který je hospodárný, funkční a spolehlivý jako žádný jiný.


Pro více informací klikněte zde.

Nové Polo 14.11.2017

Dokonalé bezpečí. Dokonalá krása. 

To v sobě skrývá nové Polo. Je totiž vybaveno více bezpečnostními asistenty než předchozí model a má tak dokonalý přehled o všem, co se děje okolo vás. Přitom ale budí zájem svého okolí. Důvodem je zcela nový design se sníženou boční linií, dynamickými rysy a nově navrženými světlomety. A platí to při každé jízdě. Přijďte se přesvědčit.

Přijďte si s námi užít Chodské slavnosti !


Zaparkujte u nás svůj vůz a nechte se do centra odvést kyvadlovou dopravou. Mezitím Vám Vaše auto umyjeme za 50% ceníkové ceny jednolivých programů a zkontrolujeme, zda je připraveno na další bezstarostné jízdy.


Také si u nás můžete vyzkoušet jízdní vlastnosti vozů Volkswagen, které na Vás budou čekat před prodejnou.


V centru u pošty se můžete podívat na novinku Volkswagen Arteon a soutěžit s námi o osobní vůz Volkswagen na víkend zdarma. Stačí si pouze správně tipnout na soutěžní otázku.


Pro děti máme připravený skákací hrad a drobné dárky.


Těšíme se na Vás,


Váš Car Point tým

Masarykova 570

(směr Klatovy)

Vybírejte vozy z limitované řady Maraton Edition se skvělou cenou a finančním zvýhodněním. Přijďte se podívat či se objednejte na testovací jízdy do showroomu Volkswagen CAR POINT Karlovy Vary nebo CAR POINT Domažlice.Pod označením Maraton Edition se skrývá bohatá výbava, obsahující komfortní prvky, jako je prodloužená záruka, parkpilot, multifunkční volant atd.Vybírat můžete mezi modelyup!Polo, Golf, Golf Variant, Touran, Golf Sportsvan, Beetle a Beetle Cabrio.Nabídka financování od Volkswagen Financial Services začíná splátkou od 2 306 Kč měsíčně. 


Pro více informací, či rezervaci předváděcí jízdy neváhejte kontaktovat náš prodejní tým.


CAR POINT Karlovy Vary: +420 353 505 920

CAR POINT Domažlice:     +420 379 775 611


Více informací naleznete na http://carpoint.maratonedition.cz/ .


či přímo ceník http://carpoint.maratonedition.cz/cenik

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a testovací jízdy v CAR POINT Domažlice


Kdy: 24. červen 2017

Čas: 10.00 – 17.00 hod.

Místo: areál CAR POINT Domažlice

Masarykova 570, Domažlice


Program je připraven pro celou vaši rodinu i vaše auta.


Čeká na vás:

 • Představení vlajkové lodi Volkswagenu – VW Arteon
 • Testovací jízdy flotily osobních vozu Volkswagen
 • Ukázka první pomoci a vyprošťovaní z havarovaného vozu
 • Skákací hrad
 • Malování na obličej
 • Servisní prohlídka vašeho vozu zdarma
 • Občerstvení po celý den
 • Soutěž o vůz z flotily VW v CAR POINT Domažlice na víkend

Těšíme se na Vás.

Tým CAR POINT Domažlice

- Nový model se splývavou zádí liftback nabízí dokonalou kombinaci emocionálního designu a mimořádné funkčnosti

- Při zahájení prodeje v České republice debutují oba nejvýkonnější motory s 206 kW/280 k (TSI) a 176 kW/240 k (TDI)


Praha, 3. dubna 2017 – Necelý měsíc po světové premiéře nového modelu Volkswagen Arteon na Ženevském autosalonu byl v České republice zahájen jeho předprodej. Zákazníci si mohou zpočátku objednat a nakonfigurovat tento výjimečný vůz s oběma nejvýkonnějšími motory – TSI o výkonu 206 kW/280 k a Bi-TDI vyladěným na 176 kW/240 k. Obě vrcholné verze jsou sériově dodávány s dvouspojkovou převodovkou DSG a pohonem všech kol 4Motion. Základní verze modelu Arteon s motorem 1.5 TSI o výkonu 110 kW/150 k stojí 890 900 Kč.

Využijte 0% akontaci a garanci stálé výše měsíční splátky s pojištěním a servisem v ceně.

Výhody operativního leasingu automobilů
- není nutné platit počáteční akontaci
- variabilní délka splácení
- fixní měsíční splátky po celou dobu financování
- leasingová splátka je nákladovou položkou a tedy plně daňově odečitatelnou
- investiční úspory - snížení množství vázaného kapitálu v účetní bilanci
- úspora mzdových a časových nákladů
- riziko zůstatkové hodnoty nese finanční společnost

Chcete koupit nový vůz Volkswagen za výhodnou cenu? Právě jsme spustili výprodej skladových vozů. Podívejte se, jaké vozy máme v nabídce. Tyto vozy jsou ihned ke koupi.


Zde je aktuální nabídka.

Agentura Müller Production s.r.o. ve spolupráci s městem Karlovy Vary připravila již 9. ročník Mattoni Karlovarského Karnevalu. 


Akce se bude konat 3.-5. června 2016 a můžete se těšit na bohatý program.


Už nyní můžete v Karlových Varech potkat vesele polepený vůz Volkswagen e-up! Car Point Karlovy Vary jako jeden z partnerů akce zapůjčil pořadatelské agentuře Müller Production s.r.o. jeden z ekologických elektromobilů, který nebude zatěžovat životní prostředí lázeňského města. Dnes si vůz převzal pan Martin Müller.  


http://karlovarskykarneval.cz/ 

Think New.

Nová strategie pro rok 2016 je plná fascinujících inovací a úžasných novinek ze světa Volkswagen.

Think New je výzva, která klade důraz na využití nejmodernějších technologií, jež dělají z vozu „inteligentní auto - smart car“. Myšlenka Think New se promítne jak do uživatelského komfortu, větší bezpečnosti ale také do nové komunikační strategie.

Objevte budoucnost a seznamte se se světem Think New.

Představujeme:

Nový Passat GTE.

Maximálně inovativní.


To nejlepší z obou světů.

Nový Passat GTE je plug-in hybrid, což znamená, že je poháněn elektromotorem a spalovacím agregátem TSI, které Vám umožní vychutnávat si výhody e-mobility, aniž byste museli v dalších oblastech přistupovat na kompromisy.

Svůj Passat GTE nastartujete v elektrickém režimu, ve kterém je akcelerace lineární a kde zároveň budete mít již od samého počátku k dispozici max. točivý moment. Díky tomu zvládnou plug-in hybridní modely Volkswagen zrychlit z 0 na 100 km/h během 7,6 vteřin (v závislosti na konkrétním modelu).

Jakmile dosáhnete rychlosti 130km/h, převezme otěže spalovací jednotka TSI, která dokáže Passat GTE zrychlit na 225 km/h, přičemž nabízí maximální točivý moment 400 Nm.

Mimo to můžete využít režim "Boost", ve kterém oba motory vzájemně spolupracují, abyste mohli ze svého vozu vytěžit to nejlepší. Maximální kombinovaný výkon je 280 koní.